HİZMETLER

 • Cevher zenginleştirme çalışmaları: Cevher numunelerinizin mineralojik, fiziksel ve kimyasal özelliklerini analiz ederek maksimum geri kazanım ve saflık için optimum zenginleştirme sürecini ve koşullarını belirliyoruz.

 • Atık karakterizasyon çalışmaları: Yeniden kullanım, geri dönüşüm veya çevreye duyarlı bir şekilde bertaraf olanaklarını belirlemek için atık malzemelerinizin bileşimini ve davranışını değerlendiriyoruz.
 • Akış şeması geliştirme: Müşterilerimizle birlikte, onların özel mineral zenginleştirme ihtiyaçları için optimize edilmiş özel süreç akış şemaları geliştirmek için çalışıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, maksimum verimlilik ve karlılık elde edilecek proses akış tasarımlarını modellemek ve optimize etmek için gelişmiş yazılım araçlarını kullanmaktadır.

 • Proses optimizasyon çalışmaları: Endüstriyel süreçlerinizi laboratuvarda simüle ederek verimsizlikleri tespit ediyor, üretim verimliliğinizi artıracak ve işletme maliyetlerinizi düşürecek çözümler geliştiriyoruz.

 • Teknik durum tespiti çalışmaları: Endüstriyel süreçlerinizin bağımsız teknik değerlendirmelerini yapıyoruz ve endüstri standartlarına ve düzenlemelerine uygunluğu sağlamak için iyileştirmeler veya değişiklikler için öneriler sunuyoruz.

 • Ekipman seçimi: Bir mineral zenginleştirme tesisinde kullanılan ekipman; cevher tipi, operasyonun boyutu ve istenen çıktı da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır. Müşterilerimizin maksimum verimlilik ve karlılık elde etmeleri için doğru ekipmanı seçmelerine yardımcı oluyoruz.
 • Cevher Modelleme: Detaylara gösterdiğimiz özen ve müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetler sunma taahhüdümüzle gurur duyuyoruz. Özel ihtiyaç ve hedeflerini anlamak için madencilik şirketleriyle yakın bir şekilde çalışıyor, hizmetlerimizi bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlıyoruz.

 • Maden planlama: Maden planlama hizmetleri, maden kaynağı tahmini, jeolojik modelleme, maden planlama ve optimizasyonunu içermektedir. Amacımız, madencilik şirketlerine bilinçli kararlar almaları ve hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamaktır.

 • Hizmetlerimizin her büyüklükteki ve her lokasyondaki maden şirketlerine yardımcı olabileceğine inanıyoruz. İster yeni bir maden geliştirmek isteyen küçük bir girişim, ister operasyonlarını optimize etmek isteyen çok uluslu büyük bir şirket olun, size yardımcı olmak için buradayız.

  Madencilik ve Cevher Zenginleştirme Çözümleri
  Mining and Mineral Processing Solutions
  Ataşehir Mah. Kuvayi Milliye Cad. No:32/2 Merkez Elazığ / TÜRKİYE

  info@mintech.com.tr -